Trial Xtreme 2 Winter

Trial Xtreme 2 Winter 1.0

Zimowe akrobacje na motocrossie

Zalety

  • Ładna grafika
  • Dobrze dostosowany poziom trudności
  • Nieźle rozwiązane sterowanie
  • Realistyczna fizyka

Wady

  • Aby odblokować kolejne etapy trzeba pobrać inne gry

Bardzo dobry
8

Trial Xtreme 2 Winter to darmowa gra zręcznościowa na Android. Zadaniem gracza jest ekwilibrystyczna jazda motorem i uniknięcie upadku na ziemię. To bardzo dobra produkcja opakowana w ładną grafikę i wyposażona we wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową.

Jazda po trasach, które napotkamy w Trial Xtreme 2 Winter jest przyjemna
, ale na pewno nie należy do łatwych. Są one pełne stromych górek, wybuchających beczek, wąskich kładek i zakręconych ramp przez które ciężko jest przejechać bez upadku. Po drodze możemy zbierać umieszczone z rzadka gwiazdki, a także odblokowywać check-in. Dzięki nim po upadku nie będzie trzeba rozpoczynać jazdy od początku trasy.

Sterowanie w Trial Xtreme 2 Winter jest rozwiązane dosyć zgrabnie. Mamy możliwość kierowania tylko wirtualnymi przyciskami lub przyciskami i akcelerometrem jednocześnie. Do opanowania jest aż 5 guzików - skok, wychylenie do przodu, do tyłu, hamulec oraz jazda do przodu. Zanim opanujesz je w sposób perfekcyjny na pewno minie trochę czasu.

6 pierwszych etapów gry jest naprawdę bardzo urozmaiconych. Przejście każdego z nich powinno zająć Ci co najmniej kilkanaście minut. Największym problemem jest jednak, że reszta poziomów jest zablokowana. Aby móc w nie grać trzeba pobrać kolejna grę lub zapłacić za pełną wersję Trial Xtreme 2 Winter.

Trial Xtreme 2 Winter to bardzo dobra gra, która wymaga od użytkownika skupienia i dużej zręczności. Na pewno spodoba się wszystkim fanom gier na Android. Trial Xtreme 2 Winter to solidna produkcja, którą warto wypróbować!

Trial Xtreme 2 Winter

Download

Trial Xtreme 2 Winter 1.0

Opinie użytkowników o Trial Xtreme 2 Winter